...

Emajas Thaimassage i Norrköping – Thaimassage och massagebehandlingar

Traditionell thaimassage i Norrköping med behandlingar anpassade efter kundens behov och fokus på avslappning och välbefinnande.

Emajas Thaimassage

Emajas Thaimassage är en thaisalong i Norrköping som erbjuder thaimassage med fokus på avslappning och individuellt anpassade behandlingar. Kundrecensioner beskriver bland annat bra massage, trevligt bemötande och behandlingar som anpassats efter kundens behov.

På vår sida kan du läsa mer om aktuella tjänster och priser innan du kontaktar salongen. Recensioner nämner bland annat thaimassage och behandlingar för områden som nacke, axlar och rygg, medan andra kunder beskriver massageupplevelsen som mycket avslappnande.

För att boka eller ställa frågor om behandlingarna kan du kontakta Emajas Thaimassage direkt per telefon. Salongen erbjuder inte bokning via Bokadirekt, så telefonkontakt är det aktuella alternativet för att kontrollera tillgängliga tider.

Emajas Thaimassage

Namn
Emajas Thaimassage

Adress
Alreiksgatan 2, 602 35 Norrköping

Telefon
+46 76 145 89 99

Kundbetyg
4.8 / 5 (Fler än 10 röster)

Öppettider
Måndag9–19
Tisdag9–19
Onsdag9–19
Torsdag9–19
Fredag9–19
Lördag10–18
SöndagStängt

Hur du tar dig till Emajas Thaimassage

Här visar vi en karta med exakt adress så att du enkelt hittar hit – till fots, med bil eller kollektivtrafik:

Vilka behandlingar erbjuder Emajas Thaimassage?

Emajas Thaimassage erbjuder thaimassage i Norrköping med behandlingar som kan anpassas efter kundens önskemål och behov. Recensionerna beskriver både avslappnande massage och erfarenheter där behandlingen anpassats till problemområden.

En kund som tidigare inte hade provat thaimassage beskriver exempelvis en behandling som anpassades efter besvär i axlar, nacke och rygg, och lyfter fram ett vänligt bemötande och en avslappnande miljö. Andra recensioner beskriver massagen som mycket bra och avslappnande.

För att se vilka behandlingar som erbjuds och vad de kostar kan du besöka sidorna för tjänster och priser.

Vad säger kunderna om Emajas Thaimassage?

Kundomdömena är övervägande positiva. Besökare beskriver bland annat massagen som mycket bra, avslappnande och professionellt utförd. En kund lyfter särskilt fram att behandlingen anpassades efter problem i axlar, nacke och rygg.

En annan person uppger att bemötandet vid telefonkontakt var tydligt och att frågorna besvarades på ett bra sätt. Emajas Thaimassage har för närvarande ett betyg på 4,8 av 5 baserat på fler än 10 röster.

Vad är telefonnumret till Emajas Thaimassage

För att få svar på frågor, boka bord eller be om mer information är det bäst att kontakta Emajas Thaimassage.

Varför välja Emajas Thaimassage i Norrköping?

Thaimassage i Norrköping

Emajas Thaimassage erbjuder thaimassage på Alreiksgatan i Norrköping.

Behandlingar anpassade efter kundens behov

Kundrecensioner nämner individuellt anpassad massage, bland annat för områden som nacke, axlar och rygg.

Fokus på avslappning

Flera kunder beskriver massageupplevelsen som avslappnande och positiv.

Enkel kontakt via telefon

Eftersom salongen inte använder Bokadirekt kan du kontakta Emajas Thaimassage direkt per telefon för att fråga om tider och boka behandling.

Letar du efter thaimassage nära dig?

Vill du utforska fler salonger som erbjuder thai massage? Kolla in länkarna nedan eller besök vår startsida.